Gabióny

GABIÓNY

Gabiónové koše sú využiteľné ako ploty, múry, oporné či zárubné múry, na spevňovanie svahov, na opevnenie pri stabilizácii brehov upravovaných vodných tokov alebo sú súčasťou záhradnej architektúry ako okrasné prvky Vašej záhrady.

Z gabiónových sietí Vám dokážeme vyrobiť podľa požiadavky akékoľvek presné tvary a rozmery – gabiónové garáže, obloženie domov (budov), starých plotov, voliéry pre Vaše domáce aj úžitkové zvieratá, kvetinové a zeleninové záhony, závetria, prístrešky, altánky, rozdeľovacie múriky, spevňovače svahov alebo vodných tokov a iné konštrukčné riešenia.

Plnia sa kamenivom rôzneho druhu od menšej až po väčšiu frakciu rôznych farieb a typov. Výhodou je možnosť ich modulovať a stavať do rôznych tvarov a ich odolnosť voči tečúcej vode.

Naše gabióny sú osadené priamo v morskej vode, pričom nejavia žiadne známky korózie či opotrebovania. 

Vieme vyrobiť rôzne tvary a veľkosti podľa výkresu a požiadaviek. Našou snahou je dodať zákazníkovi kvalitný a pevný slovenský výrobok, ktorý skrášli a zútulní váš domov, pričom môže mať aj praktickú funkciu spevnenia terénu. Výrobou sa zaoberáme od júla 2012, takže vieme ponúknuť najnovšie technológie a postupy pri ich výrobe, pre čo najdlhšiu životnosť a spokojnosť.

Vyrábame iba koše z 5mm a 4mm ocele, nakoľko 3,5mm  oceľ vykazovala deformácie.  Postup pri výrobe našich košov, ktoré sú plne máčané v žiarovom zinku, dostupné iba na dopyt sa líši od ostatných tým, že najprv sa zvárajú na požadovanú mieru z čierneho materiálu a až potom sa celé máčajú v žiarovom zinku, pri ktorom máme záruku od dodávateľa povrchovej úpravy v závislosti od prostredia 35-60 rokov.

Nevzniká tak neošetrený zvar, alebo strih ako je to u košov zváraných zo zinkového drôtu na ktoré ostatní výrobcovia dávajú záruku 2000 hodín, t.j. cca 83 dní, pričom u všetkých je povrchová úprava drôtu Galfan. Viď bod 12. v prílohe vlastnosti gabiónových sietí iných  dodávateľov a v prílohe tabuľky povrchovej úpravy žiarový zinok.

V ponuke máme tri druhy kvality gabiónových sietí:

1. Gabióny na mieru celomáčané v žiarovom zinku

Sú to atypické gabiónové siete vyrábané na mieru podľa potrieb zákazníka, ale aj typizované rozmery. Sú vyrábané z čierneho materiálu na požadovanú mieru a až potom sa celé máčajú v žiarovom zinku. Nevzniká tak neošetrený zvar, alebo strih ako je to u košov zváraných zo zinkového drôtu.

Podrobnejšie technické údaje a údaje o životnosti povrchovej úpravy galfan aj žiarový zinok si pozrite v prílohe vlastnosti gabiónových sietí iných  dodávateľov a v prílohe tabuľky povrchovej úpravy žiarový zinok.

Sme jediní, ktorí siete dávame žiarovo zinkovať po ich surovom spracovaní.

2. Gabióny s povrchovou úpravou žiarový zinok pred zváraním

Sú to u nás bežne dostupné gabiónové siete. Dodávajú sa v typizovaných rozmeroch, ktoré si následne zákazník rozmerovo upravuje priamo pri montáži podľa svojich potrieb. Ich povrchová úprava je žiarový zinok – pred zváraním.

3. Gabióny s povrchovou úpravou zinok – galfan

Sú to bežne dostupné gabiónové siete. Dodávajú sa v typizovaných rozmeroch, ktoré si následne zákazník rozmerovo upravuje priamo pri montáži podľa svojich potrieb. Ich povrchová úprava je zinok – galfan.

 

PONÚKAME AJ REALIZÁCIU NA KĽÚČ  !  prostredníctvom našich zmluvných partnerov.

NAŠA VEĽKÁ VÝHODA A VAŠA ZÁRUKA:

Nezavádzame zákazníkov o povrchovej úprave a kvalita akéhokoľvek nášho výrobku zodpovedá jeho cene.


KONTAKTY

Telefón: 0903 921 631

Email: gabiony1@gmail.com

VYŽIADAJTE SI NEZÁVAZNÚ CENOVÚ PONUKU – kliknite na dopyt.

NAŠA PONUKA

Gabiónové koše

Výroba na mieru

Gabiónové koše

Výroba na mieru

Gabiónové koše

Výroba na mieru

Gabiónové koše

Výroba na mieru

Opravy starých plotov

Realizácie

Zdieľať túto stránku