Vzduchotechnika

VZDUCHOTECHNIKA

Zariadenia vzduchotechniky majú široké použitie a plnia hneď niekoľko funkcií.

Základom je výmena a úprava vzduchu. Ide o odvod vydýchaného alebo inak znečisteného vzduchu a prívod čerstvého vzduchu do miestností či budov, úprava vlhkosti vzduchu a teploty v miestnosti.

Druhým využitím vzduchotechniky je preprava materiálu po potrubí (sypké abrazívum, kusový materiál a pod.)

Zameriavame sa prioritne na priemyselnú vzduchotechniku v gastro zariadeniach, nákupných centrách, výrobných spoločnostiach ap.

Naše zrealizované projekty vzduchotechniky si pozrite v galérii vzduchotechniky.

V rámci vzduchotechniky sú našimi klientmi výrobné spoločnosti ako Kronospan, Bučina DDD spol. s.r.o., Zvolen, Essity Slovakia s.r.o. Gemerská Hôrka, SPINEA s.r.o, Prešov, Draka Comteq Slovakia s.r.o, Prešov, Vojenské opravárenské dielne, ale aj nemocnice napr. FNsP Prešov, Detská nemocnica Prešov, školy, kuchyne a jedálne, banky, obchodné centrá – Aupark Košice, prevádzky STK a mnohé ďalšie…

Obráťte sa na nás s Vašou požiadavkou cez dopytový formulár.

Popis priebehu objednávky:

Aby sme Vám navrhli čo najvhodnejšie riešenie Vášho problému, budeme potrebovať od Vás niekoľko dôležitých údajov:

  • výkresovú dokumentáciu – pokiaľ je k dispozícii,

Ak nemáte výkresovú dokumentáciu potrebujeme:

  • Váš stručný popis predstavy ako by to malo fungovať:
  • stručný popis prevádzky,
  • objem objektu v metroch kubických,
  • zistiť z ktorých strán je možný prívod a z ktorých odvod vzduchu v objekte pripadne zakresliť pôdorys objektu.

VYŽIADAJTE SI NEZÁVAZNÚ CENOVÚ PONUKU – kliknite na dopyt.


SLUŽBY

VETRANIE A ODSÁVANIE

Vetraním rozumieme dokonalú výmenu vzduchu v objektoch ako sú výrobné haly, obchodné centrá, rodinné domy, reštauračné a iné prevádzky. Vetranie je veľmi dôležité ak chceme vytvoriť príjemné pracovné prostredie vo firmách, alebo pohodové domáce prostredie v našich domácnostiach ako aj v obchodoch či reštauráciách, tak aby sa v nich Vaši zákazníci cítili lepšie a príjemne a to za každého počasia.

Máte však možnosti a čas vetrať pravidelne a kvalitne ? A zároveň chcete zabrániť aby do vetraného priestoru prenikali hluky a pachy z ulice ? My vieme tento problém vyriešiť za Vás.

Obráťte sa na nás s Vašou požiadavkou cez dopytový formulár


PREPRAVA MATERIÁLU PO POTRUBÍ

Ide o pneumatickú prepravu materiálu pomocou vzduchu ako prepravného média. Jedná sa o materiály, ktoré sú schopné byť prepravované vzduchom na krátke, ale aj dlhé vzdialenosti.

Pneumatická doprava je uzatvorený dopravný systém určený pre prepravu sypkých látok od desiatok až po stovky metrov s prepravným výkonom od jednotiek kilogramov po desiatky ton za hodinu.

Pneumatickú dopravu je možné využiť takmer vo všetkých priemyselných odvetviach. Napriek jej rozsiahlemu využitiu, nemožno jej jednotlivé inštalácie zovšeobecniť a je vždy nutné hľadať so zákazníkom optimálny typ pneumatickej dopravy pre dané podmienky.


PLASTOVÁ VZDUCHOTECHNIKA

Plastová VZT

Plastová vzduchotechnika slúži k odsávaniu vzdušniny s obsahom agresívnych látok ako sú kyseliny a to predovšetkým z priemyselného prostredia a laboratórií. Vyrobené sú z húževnatého PVC.


NAŠE VÝROBKY

Preklápacia klapka

Preklápacia klapka slúži na separáciu dopravovaného materiálu dvoma a viac cestami. Sú ovládané vzduchom, elektrickou energiou, prípadne manuálne, podľa potreby a možnosti zákazníka. Preto sa dajú navrhnúť rôzne spôsoby ovládania preklápacej klapky.

Tlmiaca vložka

Tlmiaca vložka slúži na eliminovanie vibrácií pri chode ventilátora, takže ventilátor neprenáša svoje vibrácie priamo na potrubie, ale tie sú tlmené tlmiacou vložkou.

Vyrábame tlmiace vložky vhodné hlavne na prepravu materiálu s kužeľovým vstupom… okrem iných.


KONTAKTY

Nájdete nás na adrese prevádzky:
Strojnícka 9
080 06 Prešov

Telefón: 0903 921 631

Email: hasta.chladenie@gmail.com


GALÉRIA

VETRANIE A ODSÁVANIE

PREPRAVA MATERIÁLU

PLASTOVÁ VZDUCHOTECHNIKA

NAŠE VÝROBKY

PREČO HASTA ?

Všetky výrobky pod jednou strechou

Dlhoročná záruka kvality výrobkov

Stále nové nápady

Sme tu stále pre Vás

 

Zdieľať túto stránku